השכרת רכב בחו''ל

מחפשים, משווים וחוסכים

חיפוש השכרת רכב
החזרה באותה תחנה
החזרה באותה תחנה
החזרה בתחנה שונה
תאריך יציאה
תאריך יציאה - תאריך חזרה
תאריך חזרה

  • השכרת רכב בחו''ל
  • מבחר עצום של רכבים בכל יעד בעולם

השכרת רכב בחו''ל

כשיוצאים לחופשה בחו’‘ל אחת האופציות שתמיד כדאי לקחת בחשבון היא רכב צמוד. כשאנחנו שוכרים רכב יש לנו חופש תנועה מוחלט, אנחנו לא תלויים באף אחד, יכולים לבחור מתי לנסוע לכל מקום ואיך להגיע ליעד, להגיע למקומות הכי יפים והכי מעניינים וגם ליהנות מהחוויה הייחודית של נהיגה בכבישים איכותיים ובדרכים שמשקיפות על נופים מהממים.

נאזרין טורס עוזרת לכם למצוא את האופציות המשתלמות ביותר של השכרת רכב בחו’‘ל בכל יעד ובכל זמן, לכל צורך ובכל מסגרת תקציב. בנוסף נשמח לסייע לכם גם עם המלצות ספציפיות לגבי נהיגה בכל מדינה ומדינה.

מבחר עצום של רכבים בכל יעד בעולם

סיבה אחת לשכור רכב בחו’‘ל דרך נאזרין טורס היא המאגר הגדול מאוד שיש לנו. אנטליה, כרתים, גרמניה, איסטנבול, קפריסין, ארה’‘ב, איטליה, יוון, ירדן, צרפת, גאורגיה ובעצם כל נקודה על גבי הגלובוס - לא משנה לאן אתם טסים, אנחנו נוכל להציע לכם שפע אפשרויות ובהתאם רכב שמתאים בדיוק להעדפות שלכם, כולל לפי מספר המזמינים.

הזמנות מיוחדות

גם כשאתם מחפשים מכונית עם מאפיינים ספציפיים במיוחד - למשל מכונית שמתאימה לנהיגה במזג אוויר גשום או אפילו לשלג, כלי רכב לבעלי מוגבלויות, מכונית עם כיסא תינוק, רכב עם גלגלים מיוחדים או כל דרישה אחרת - הידע הרב שהצטבר בנאזרין טורס לאורך יותר מ-40 שנות פעילות בתחום התיירות מאפשר לנו לעזור לכם למצוא את מבוקשכם, ובתנאים הטובים ביותר.

גמישות מלאה

מתכננים טיול שמתחיל בנקודה אחת ומסתיים בנקודה אחרת? אנחנו נעזור לכם לבצע הזמנה שבה איסוף הרכב הוא במקום אחד והחזרתו במקום אחר, בדיוק לפי מסלול הטיול שתמיד חלמתם עליו - ובמחירים המשתלמים ביותר.

הזמנות למשפחות ולקבוצות

גם למי שיוצא לטיול בהרכב משפחתי מורכב או בקבוצה גדולה יחסית אנחנו עוזרים להגיע לכלי הרכב האידיאליים בהתאם למדינה או למדינות שבהן ייערך הטיול, להעדפות של בני המשפחה מבחינת החלוקה למכוניות ועוד.

ניסיון עשיר

הניסיון הרב של נאזרין טורס - כאמור למעלה מ-40 שנה בעולם התיירות באופן כללי ובפרט בתחום של השכרת רכב בחו’‘ל - בא לידי ביטוי גם בידע רב שקיים בחברה, ידע שמסייע לכם להבין איזו מכונית תשרת אתכם בצורה הטובה ביותר בהתאם למקומות שאליהם אתם רוצים לנסוע ולניסיון שלכם בנהיגה, לוודא שלא התפספס אף מרכיב בבחירה הנכונה ובסופו של דבר להתיישב מאחורי ההגה כשאתם בטוחים שבחרתם נכון.

אמינות מוחלטת

כשמתכננים טיול בחו’‘ל המטרה היא לצמצם למינימום את חוסר הוודאות - כך שכשנגיע ליעד המבוקש, נוכל ליהנות בלי דאגות ובלי שנצטרך לבזבז זמן על חיפוש פתרונות לבעיות שניתן היה למנוע אותן מראש. כשאתם מבצעים הזמנה להשכרת רכב בחו’‘ל דרך נאזרין טורס, אתם יכולים לעלות על המטוס בראש שקט ומתוך ידיעה ודאית שאחרי הנחיתה, או בכל נקודת זמן אחרת שבחרתם, תקבלו בדיוק את הרכב שביקשתם.

מחירים תחרותיים

עוד יתרון משמעותי של הזמנת רכב בחו’‘ל דרכנו הוא המחיר. בכל יעד בעולם ישנן כמה וכמה חברות השכרת רכב - לכל אחת מהן מאגר כלי רכב אחר, מבצעים שונים ודגשים ספציפיים. אנחנו נעזור לכם למצוא מבין כל האפשרויות את זו שתוביל לטיול בדיוק כפי שתכננתם במחיר הכי אטרקטיבי שיש.