טיסות לבודפשט

חיפוש טיסות זולות לבודפשט

חיפוש טיסות לבודפשט
הלוך ושוב
הלוך ושוב
כיוון אחד
ריבוי יעדים
מחלקת תיירים
מחלקת תיירים
מחלקת עסקים
מחלקה ראשונה
תאריך יציאה
תאריך יציאה - תאריך חזרה
תאריך חזרה
הוסף טיסה

מידע על טיסות לבודפשט

בודפשט – עיר קסומה על גדות הדנובה

האם אתם מחפשים יעד תיירותי קסום, עתיר מורשת ובעל אופי ייחודי? הזמינו טיסה לבודפשט, בירתה המרהיבה של הונגריה, ותצאו למסע בלתי נשכח בעיר הכרכים התאומה שחובקת את נהר הדנובה התוסס.

טיסות לבודפשט זמינות בקלות רבה ממספר חברות תעופה המפעילות קוים ישירים מישראל. עם ההגעה לנמל התעופה הבינלאומי של העיר, תחושו מיד את האווירה המיוחדת עם מראה מגדלי הפרלמנט המרשים והגשרים המפוארים שחוצים את הדנובה. מלונות איכותיים ברמות שונות ממוקמים באזורים מרכזיים ונוחים בעיר.

בודפשט מחולקת לשני חלקים היסטוריים עיקריים - בודה ופשט, הממוקמות משני צידי הדנובה. בצד בודה, העתיק והציורי יותר, תמצאו רובע חביב ופסטורלי עם סמטאות צרות, מבנים היסטוריים ושווקים מקומיים קטנים וציוריים. מבצר בודה המרשים שולט מגבעה על הנוף, ובסביבתו ממוקמים מתחמי מקדשים והיכלי בתי מלוכה עתיקים.

מצד פשט, החלק היותר מודרני והקוסמופוליטי של העיר, תחזו בשדרות הראווה המרשימות, בתי הקפה ההונגריים האיקונים, מרכזי הקניות וברי החיים הלילה התוססים. כיכר גרו עם הפרלמנט המפורסם, גשר הגשרים המזוהה וזיקוקים הפרחים הענקיים הם אייקונים מפורסמים של האזור.

בין האטרקציות הבולטות: רבע היהודי הססגוני עם בתי הכנסת המרשימים, אזור תרמות הרפתקה עם בריכות המעיינות החמים המינרליים המפנקים, ואזורי פארקים ירוקים כמו פארק נארץ הידיד למשפחות עם גני החיות וגני השעשועים.

מטבח הונגרי האותנטי הוא עצמו חוויה עשירה וכדאי לטעום מהמנות המסורתיות כמו דג ממולא, קרפ הבשר הקלאסי וכמובן היינות ההונגריים הנפלאים.

בודפשט היא עיר ססגונית ורבת-פנים, שמשלבת בין קלאסיות מפוארת ומסורת עתיקה לבין קצב חיים תוסס, מודרני וקוסמופוליטי. הזמינו כרטיסי טיסה לבודפשט והצטרפו למסע קסום על גדות הדנובה המהממת.