טיסות לאנטליה

אנחנו נדאג לטיסה שלכם לאנטליה

חיפוש טיסות לאנטליה
הלוך ושוב
הלוך ושוב
כיוון אחד
ריבוי יעדים
מחלקת תיירים
מחלקת תיירים
מחלקת עסקים
מחלקה ראשונה
תאריך יציאה
תאריך יציאה - תאריך חזרה
תאריך חזרה
הוסף טיסה

מידע על טיסות לאנטליה

  • טיסות לאנטליה
  • היכן נוחתים?
  • טיסות זולות לאנטליה

טיסות לאנטליה

אנטליה הפכה במאה ה-21 לאחד היעדים התיירותיים הפופולריים ביותר בעולם. בשדה התעופה שמשרת את העיר שבלב הריביירה הטורקית עברו ב-2017 למעלה מ-25 מיליון בני אדם, ובהם גם תיירים רבים מהארץ שנהנים מחופשה מפנקת במיוחד במחיר אטרקטיבי מאוד.
על-מנת שגם ההגעה לאנטליה תהיה בדרך הנעימה והזולה ביותר חשוב לבחור נכון את הטיסה - בעמוד זה תמצאו מידע מפורט אודות טיסות לאנטליה והמלצות נוספות בדרך לנופש שכולו כיף ונחת.

 

משך טיסה לאנטליה

טיסה לאנטליה אורכת כ-90 דקות. חברות רבות מציעות טיסה לעיר הנופש המשובחת, ובפרט בעונת התיירות. ביניהן: אונור אייר, פגסוס, פרי בירד איירליינס וקורנדון איירליינס (כולן חברות לואו קוסט טורקיות).
ישנן גם טיסות של טורקיש איירליינס עם נחיתת ביניים באיסטנבול, אבל במרבית המקרים ניתן למצוא טיסה זולה לאנטליה גם בלי להתעכב בדרך שלא לצורך.

היכן נוחתים?

שדה התעופה הבינלאומי של אנטליה משרת כאמור כ-25 מיליון בני אדם, ובהתאם מדובר בנמל מודרני ויעיל מאוד.
שדה התעופה קרוב לעיר עצמה (כ-15 ק’‘מ), אם כי קחו בחשבון שישנם ריזורטים ובתי מלון באנטליה שנמצאים למעשה מזרחית לאנטליה, בבלק, בסידה או בקיזילוט, ובמקרים אלה המרחק עד ליעד הוא 30-80 ק’‘מ.

עוד כדאי לדעת שאין תחבורה ציבורית משדה התעופה אנטליה, וגם אין צורך בכך: במרבית המקרים ישנה הסעה מטעם המלון או הריזורט בו תשהו, ובמידת

טיסות זולות לאנטליה

בחודשי הקיץ ישנו מגוון רחב מאוד של טיסות לאנטליה. אם תקדישו מספיק זמן לחיפושים - ובהקשר זה כדאי לקחת בחשבון את העובדה שהמחירים משתנים כל הזמן - סביר להניח שתמצאו טיסה במחיר מתאים עבורכם. דרך נוספת למצוא טיסות זולות לאנטליה היא לחכות לרגע האחרון ולירידת מחירים (אם כי כמובן שיש בכך סיכון, ולא תמיד נשארים כרטיסים פנויים למועד המבוקש), ועוד אופציה היא לשקול רכישת חבילת נופש לאנטליה שהטיסה כבר כלולה בה.

 

לנאזרין טורס ניסיון רב מאוד באופן כללי בתחום התיירות ובפרט בכל הקשור לנופש באנטליה ולטיסות אליה. כמו כן יש לנו קשרים מצוינים עם כל חברות התעופה הטורקיות, ובהתאם גישה לכרטיסי טיסה במחירים אטרקטיביים להפליא - מוזמנים להיעזר בנו, ולהגיע לריביירה הטורקית במועד המבוקש ובמחיר משתלם.