טיסות לפריז

אנחנו נדאג לטיסה שלכם לפריז

חיפוש טיסות לפריז
הלוך ושוב
הלוך ושוב
כיוון אחד
ריבוי יעדים
מחלקת תיירים
מחלקת תיירים
מחלקת עסקים
מחלקה ראשונה
תאריך יציאה
תאריך יציאה - תאריך חזרה
תאריך חזרה
הוסף טיסה

מידע על טיסות לפריז

  • טיסות זולות לפריז
  • אילו חברות תעופה טסות לפריז?
  • כמה זמן נמשכת טיסה לפריז?
  • שדות תעופה בפריז
  • השכרת רכב בפריז
  • פריז - עיר האורות והאהבה הקוסמת

טיסות זולות לפריז

בכל יום מגיעים לפריז המוני תיירים נרגשים שמן הסתם חולמים לא מעט זמן על טיפוס על מגדל אייפל, על סיור במוזיאון הלובר, על שוטטות בארמון ורסאי המפואר ובגנים המרהיבים שצמודים אליו, על גבעת מונמרטר, על קתדרלת הנוטרדאם שהיוותה השראה ליצירה המפורסמת הגיבן מנוטרדאם, על שער הניצחון, השאנז אליזה, יער בולון, כיכר קונקורד, יורודיסני ובאופן כללי על השיק הצרפתי.

גם מנמל התעופה בן גוריון ממריאות לאורך כל השנה טיסות לפריז. נאזרין טורס, חברת תיירות מובילה מזה יותר מ-40 שנה, תסייע לכם למצוא טיסה במועד הכי נוח ובמחיר הכי משתלם, ומספקת מידע מפורט אודות כל האפשרויות בדרך לחופשה בפריז.

 

אילו חברות תעופה טסות לפריז?

טיסה לפריז היא מוצר פופולרי בכל חודשי השנה, כשבשנת 2017 למשל מספר הנוסעים בקו ת’‘א-פריז עמד על יותר מ-850,000 בני אדם.
בין החברות שמציעות טיסות ישירות לעיר האורות: אל על, טרנסאוויה (חברת לואו קוסט מהולנד), חברת התעופה הלאומית של צרפת אייר פראנס, חברת הלואו קוסט הצרפתית XL, ארקיע ואיזי ג'ט (עוד חברת לואו קוסט מובילה).

טיסות עם עצירת ביניים ניתן למצוא גם עם חברות תעופה כמו רויאל ג'ורדניאן, טורקיש אייליינס, לוט פוליש הפולנית, Ukraine International Airlines, לופטהנזה, פגסוס ועוד.

 

כמה זמן נמשכת טיסה לפריז?

טיסה ישירה לפריז אורכת בין 5 שעות ל-5 שעות ורבע, ובכיוון ההפוך כ-4 שעות וחצי.
טיסה עם עצירת ביניים עשויה להימשך 6-7 שעות (כשלמשל מדובר על עצירה קצרה בעמאן בירת ירדן או בווינה שבאוסטריה) וגם 16-17 שעות כשעצירת הביניים ממושכת

שדות תעופה בפריז

טיסות לפריז נוחתות באחד משני שדות התעופה הגדולים שארל דה גול שמצפון לעיר ואורלי שמדרום לבירת צרפת.
שניהם קרובים יחסית למרכז פריז וההגעה מהם אל היעד האמיתי שלכם נוחה.
בנמל התעופה שארל דה גול נרשמו ב-2017 קרוב לחצי מיליון נחיתות והמראות ועברו בו כמעט 70 מיליון בני אדם (כמעט 200,000 בני אדם בממוצע ביום!). אורלי קטן יותר אולם גם כך עברו בו באותה שנה למעלה מ-32 מיליון בני אדם.

שארל דה גול נחנך בשנת 1974 וכולל 3 טרמינלים. טרמינל 2 מחולק למספר אזורי משנה (מסומנים באותיות A עד G, כשלמשל טיסת אל על לפריז תיקח אתכם לטרמינל 2A ואילו פראנס אייר תוביל אתכם לטרמינל 2E. שדה התעופה אורלי החל כבסיס צבאי, וכיום הוא משמש בעיקר לטיסות פנים אבל נוחתים בו גם צ'רטרים ממקומיים. בשדה תעופה זה שני טרמינלים - דרומי ומערבי.

תחבורה משדה התעופה שארל דה גול

שארל דה גול נמצא במרחק של כ-25 ק’‘מ מצפון לפריז. משדה התעופה יוצאות רכבות הן לעיר עצמה והן ליעדים אחרים בצרפת, ישנם אוטובוסים לפריז, ועוד אופציות הן שירות העברות, מונית או השכרת רכב.

רכבת

ישנם שני סוגי רכבות בשדה התעופה דה גול: רכבת RER שמגיעה לפריז ורכבת TGV ליעדים אחרים בצרפת. התחנה של ה-TGV ממוקמת בטרמינל 2. ל-RER שני קווים: B - קו אקספרס לתחנה צפונית מרכזית שנקראת Gare du Nord שבה ניתן להתחבר הן למטרו והן לאוטובוסים בעיר, וקו שנוסע לאזור דרום העיר. שעות הפעילות הן בין 5 בבוקר לחצות, תדירות הקווים גבוהה למדי אבל כדאי לקחת בחשבון כי במקרים רבים הרכבת עמוסה מאוד וצפופה. משך הנסיעה הוא כחצי שעה והמחיר הוא כ-10 יורו.
ל-RER שתי תחנות, האחת בטרמינל 2 והשנייה בטרמינל 3 (אם נחתתם בטרמינל 1 תוכלו לקחת שאטל חינמי לטרמינל 3).

אוטובוס

נסיעה לפריז באוטובוס נמשכת כשעה. הקו עליו יש לעלות הוא 350 או 351 (של חברת Roissybus) והוא מגיע אל תחנת המטרו בכיכר האופרה. אופציה נוספת היא האוטובוסים של Air France שמגיעים אל שער הניצחון לאחר נסיעה של כ-45 דקות. האוטובוסים פעילים עד 22:30-23:00 (ישנם גם קווי לילה) והתדירות סבירה, וככל מקרה מדובר בדרך זולה אך לא נוחה.

שירות העברות

שירות ההעברות של שדה התעופה ייקח אתכם למלונות במרכז פריז במהירות יחסית החל מ-4 בבוקר ועד 23:00. מספר הנוסעים הוא עד 8, ואם אתם מגיעים לצרפת עם מזוודות רבות או ילדים קטנים, כדאי לשלם קצת יותר וליהנות מהגעה נוחה.

מונית

עוד אופציה מהירה (אלא אם כן הכבישים עמוסים מאוד…) היא מונית. מחוץ לשדה התעופה דה גול ממתינות מוניות רבות, חלקן לא מורשות - ולכן מומלץ לקבוע מראש את המחיר (העלות אמורה להיות בין 40 ל-50 יורו).

תחבורה משדה התעופה אורלי

שדה התעופה אורלי שוכן מדרום לפריז, במרחק של כ-15 ק’‘מ ממנה.ההגעה לעיר אפשרית עם רכבת, אוטובוס, מונית או שירות העברות.

טראם

הרכבת החשמלית של פריז מחברת את שדה התעופה אורלי עם העיר עצמה דרך קו שנקרא T7. קו זה מגיע לתחנה בשם Villejuif-Louis Aragon וממנה יוצאים קוי טראם נוספים ואוטובוסים ליעדים רבים בפריז. משך הנסיעה הוא כ-40 דקות והמחיר הוא כ-3.5 יורו. ברוב שעות היום התדירות היא אחת ל-10 דקות והוא פעיל עד חצות.

מטרו

קו מטרו בשם Orlyval מחבר את שדה התעופה אורלי עם תחנה שממנה ניתן לקחת את קו B של רכבת RER.

אוטובוס

אופציה אחת של אוטובוסים היא Orlybus. לאוטובוס תחנות בשני הטרמינלים של אורלי והוא מגיע לתחנת מטרו מרכזית ברובע ה-14 של פריז, וכן מאפשר להתחבר לקו B של ה-RER. עלות הנסיעה היא כ-8 יורו והיא נמשכת כחצי שעה. שעות הפעילות הן בין 5:30 לחצות והתדירות היא אחת ל-15-20 דקות.

קו אוטובוס אחר הוא 183 של חברת Air France. הוא מגיע לרובע ה-13 של העיר וגם לו יש תחנות בשני הטרמינלים של אורלי. התדירות היא אחת ל-30 דקות, המחיר הוא כ-2 יורו ואורך הנסיעה הוא כ-40 דקות.

רכבת

אופציה אחת היא קו C של רכבת ה-RER. העלייה על הרכבת היא בתחנה שנקראת Pont de Rungis, אליה ניתן להגיע עם אוטובוס משני הטרמינלים של אורלי בנסיעה של כ-10 דקות. הנסיעה ברכבת עצמה אל מרכז פריז נמשכת עוד כ-25 דקות. העלות - כ-6.5 יורו (לאוטובוס ולרכבת ביחד). אופציה שנייה היא להתחבר אל קו B של ה-RER, כאמור באמצעות אוטובוס או מטרו.

לרכבת ה-RER תחנה גם בטרמינל הדרומי וגם בטרמינל המערבי. הקו שעליו יש לעלות הוא C והוא מגיע . מחיר הנסיעה הוא כ-11 יורו והיא נמשכת כ-35 דקות. התדירות של קו B היא אחת ל-5 דקות, ושעות הפעילות הן 6:00-23:00.

מונית

המרחק הקצר יחסית בין אורלי לבין מרכז פריז הופך את הנסיעה במונית ללא יקרה מדי, ולאופציה שכדאי לקחת בחשבון - ובמיוחד כשמדובר על משפחה וכשלא צפוי עומס בכבישים.

 

השכרת רכב בפריז

בשני שדות התעופה של פריז פועלות חברות השכרת רכב רבות ובהן באדג'ט, יורופקאר, סיקסט, אנטרפרייז, פיירפליי ועוד.
אם אתם מתכננים חופשה בעיר עצמה, לא מומלץ לשכור רכב שכן התחבורה הציבורית בעיר יעילה להפליא ולעומת זאת קשה מאוד למצוא בה חנייה.
אם עליתם על טיסה לפריז למטרת טיול בכל רחבי צרפת כדאי לשקול את האופציה של רכב שכור - נשמח לעזור לכם למצוא מכונית שמתאימה לצרכים שלכם במחיר המשתלם ביותר.

 

פריז - עיר האורות והאהבה הקוסמת

האם חלמתם לטוס אל לבה הפועם של פריז, עיר התשוקה והרומנטיקה? טיסה לפריז היא חוויה מרגשת שמבטיחה חופשה בלתי נשכחת באחת מהערים היפות והססגוניות בעולם. בין אם זו הביקור הראשון שלכם או שאתם חוזרים לבקר שוב ושוב - פריז תמיד ממתינה לכם עם קסמיה הבלתי נדלה.

עם מגוון רחב של טיסות ישירות וקצרות היוצאות מישראל, הגעתם לפריז קלה ונוחה. בהינתן למגוון החברות התעופה המפעילות קווים לפריז, תוכלו למצוא את המחיר והלוח זמנים המתאים ביותר לכם. בנוסף, שדה התעופה הגדול שארל דה גול ממוקם במרחק נוח מהמרכז העירוני ומאפשר העברה קלה לבתי המלון והאטרקציות המרכזיות.

עם ההגעה לפריז, עולם של תענוגות ממתין לכם - מבנייני הברוקה המרשימים, דרך המוזיאונים המפורסמים עד לשוקי הכרובית והחנויות הבוטיק היוקרתיות. אל תחמיצו לצפות בנוף המדהים מהגג של צריח אייפל, להינות מיצירות המופת בלובר, לשוטט בשדרת השאנז-אליזה ולברוח מהמולת העיר בגני הטוילרי.

מלונות רבים בפריז ממוקמים באזורים אסטרטגיים ליד אתרים מפורסמים ותחבורה ציבורית. שווה להתעדכן בחבילות הטיסה ולינה המשתלמות ביותר.