טיסות לאיסטנבול

חיפוש טיסות זולות לאיסטנבול

חיפוש טיסות לאיסטנבול
הלוך ושוב
הלוך ושוב
כיוון אחד
ריבוי יעדים
מחלקת תיירים
מחלקת תיירים
מחלקת עסקים
מחלקה ראשונה
תאריך יציאה
תאריך יציאה - תאריך חזרה
תאריך חזרה
הוסף טיסה

מידע על טיסות לאיסטנבול

  • איך מזמינים?
  • היכן נוחתים?
  • איך מגיעים לעיר?

איך מזמינים?

 

טיסה לאיסטנבול נמשכת כשעתיים ורבע. בין החברות המציאות טיסות לעיר הגדולה בטורקיה (כ-15 מיליון בני אדם גרים בה ועוד המונים מגיעים אליה הן מטורקיה והן מרחבי העולם): טורקיש איירליינס, פגסוס (חברת לואו קוסט טורקית) ואטלס גלובל (חברת תעופה טורקית נוספת שמתמחה בטיסות לואו קוסט, ושבעבר נקראה אטלס ג'ט).

 

באופן כללי טיסות לאיסטנבול אינן מוצר יקר מאוד, בעיקר בזכות הקרבה בין הארץ לטורקיה והתחרות בין החברות השונות. כדי למצוא טיסה זולה לאיסטנבול כדאי להתגמש במידת האפשר לגבי מועד ההגעה לאיסטנבול (במידה והדבר אפשרי, כמובן), אופציה נוספת היא להמתין לדקה ה-91 ולקוות שיישארו מקומות פנויים במועד הרצוי מבחינתכם (ושיוצעו במחיר אטרקטיבי) ועוד אפשרות היא להיעזר בנאזרין טורס - הקשרים הטובים שלנו עם חברות התעופה הטורקיות השונות מאפשרים לנו להציע ללקוחות שלנו טיסות לאיסטנבול בזמן הכי נוח ובעלות נמוכה.

היכן נוחתים?

טיסות לאיסטנבול נוחתות באחד משני נמלי התעופה הבינלאומיים של העיר - אטאטורק וסביהה גקצ'ן. ב-2014 הונחה אבן פינה לנמל תעופה חדש, בצפון מערב העיר, אולם נכון לקיץ 2018 הוא עדיין לא החל לפעול.

 

אטאטורק נמצא במרחק של כ-30 ק''מ ממערב למרכז איסטנבול עצמה, קרוב לים השיש היפהפה (אין כמעט טיול באיסטנבול שלא כולל הפלגה לאורך מצרי הבוספורס שמחברים את הים היפהפה הזה, שנקרא גם ים מרמרה, עם הים השחור, ובמקביל מפרידים בין החלק האירופי של איסטנבול לחלק האסיאתי שלה). נמל תעופה זה נקרא על שמו של אבי האומה הטורקית, מוסטפה כמאל אטאטורק, וב-2017 עברו בו למעלה מ-63 מיליון בני אדם.

 

סביהה גקצ'ן נקרא על שמה של טייסת קרב טורקית מפורסמת שהייתה גם בתו (המאומצת) של אטאטורק. הוא נחנך בשנת 2001 ומטרת הקמתו הייתה להוריד מהעומס על נמל התעופה המרכזי של העיר (שהוא גם ה-3 באירופה כולה מבחינת נפח הפעילות). סביהה גקצ'ן שוכן בחלק האסיאתי של איסטנבול, והמרחק ממנו אל מרכז העיר (למשל כיכר טקסים) הוא כ-50 ק''מ.

 

טיסות לאיסטנבול של פגסוס נוחתות בדרך כלל בסביהה גקצ'ן, ואילו אלה של טורקיש איירליינס ואטלס ג'ט - באטאטורק. בכל מקרה חשוב כמובן לבדוק את הטיסה הספציפית שלכם כדי לדעת היכן אתם נוחתים וכמה זמן תצטרכו להקדיש להגעה מנמל התעופה אל היעד שלכם.

איך מגיעים לעיר?

אטאטורק

הדרכים האפשריות להגעה מאטאטורק למרכז העיר הן עם המטרו (נדרשת החלפת קו בטרמינל Esenler), עם דולמוש (מוניות השירות האיסטנבוליות המפורסמות שמתאפיינות במחירים סבירים מאוד, עם אוטובוס (ישנו קו ישיר עד לכיכר טקסים של חברת Havabus, זמן הנסיעה הוא כ-45 דקות) או עם שירות העברות שאותו תוכלו להזמין מראש במחיר אטרקטיבי דרך נאזרין טורס.

 

סביהה גקצ'ן

כדי להגיע מסביהה גקצ'ן לצד המערבי של איסטנבול, שבו נמצאות מרבית האטרקציות של העיר, תוכלו לעלות על מונית (אופציה שעלולה להיות יקרה יחסית - לפחות 125 לירות טורקיות שהן כ-100 ש''ח), לנסוע עם חברת Havabus (ישנו קו שמגיע עד לכיכר טקסים. הוא פעיל לאורך כמעט כל שעות היממה, וליתר דיוק החל מ-4 בבוקר ועד אחת בלילה, מחיר הנסיעה בו הוא 12 לירות טורקיות ותוך כ-90 דקות תהיו בכיכר המרכזית של איסטנבול), או לבחור את האופציה של שירות העברות, שהיא הנוחה ביותר ועשויה להיות גם משתלמת מאוד.