ביטוח ביטול עיסקה

היתרונות שאנו מציעים

 • ביטוח מבית הפניקס

  הביטוח הינו של חברת הפניקס, מחברות הביטוח המובילות בארץ

 • עד הרגע האחרון

  מבוטח בפני ביטול מרגע ההזמנה של הטיסה ועד 12 שעות לפני מועד היציאה.

 • ביטוח לכל מרכיבי הטיסה

  בנוסף לטיסה ניתן לבטח כל שירות נוסף שהוזמן בחו''ל כגון מלון, השכרת רכב, קרוז, כרטיסים להופעות ועוד.

 • ביטוח מכל סיבה

  אם החלטתם לבטל, לנו לא חשובה הסיבה - כל סיבת ביטול ביוזמתך מתקבלת

 • ביטוח ביטול נסיעה
 • שאלות נפוצות

ביטוח ביטול נסיעה

ביטוח ביטול טיסה הינו ביטוח חדש בשוק בארץ המאפשר לכל מי שמזמין נסיעה מהארץ לחו’‘ל לבטח את הוצאותיו על הטיסה ועל שירותי תיירות נוספים שהזמין למקרה בו יאלץ לבטל את הנסיעה.

ביטוחי נסיעות נועדו בעיקר לבטח אותך בפני מקרים ביטוחיים שעשויים לקרות בזמן הנסיעה שלך בחו’‘ל, בדר’‘כ בתחום הבריאות או המטען שלך. חלק מביטוחי הנסיעות כוללות גם מרכיב של כיסוי לביטול נסיעה אבל כיסויים אלו הינם מוגבלים מאוד מכיוון שהם בדר’‘כ תקפים רק לביטולים שבועיים לפני הנסיעה ומחייבים סיבות מחמירות לטובת הביטול, בדר’‘כ מחלה חמורה או אשפוז.

ביטוח ביטול טיסה מאפשר לך לבטל את הנסיעה מרגע שהזמנת את הנסיעה (לא רק בשבועיים האחרונים) וגם מכל סיבה שאתה רוצה (ללא רשימה של סיבות). ביטוח ביטול טיסה נועד לבטח אותך מרגע שאתה מזמין את הנסיעה ועד היציאה שלך לחו’‘ל וביטוח נסיעות בעיקר מרגע שאתה יוצא לחו’‘ל.

בביטוח ביטול טיסה, אין כוכביות, אין שורות קטנות ואין צורך בתירוצים. ביטול הטיסה יכול להיות מכל סיבה ואין צורך לחשוש אם הוא מתאים לסעיפים הכתובים או לא. הביטול יכול להעשות על ידי הלקוח מכל סיבה שהיא.

תקופת הביטוח הינה מיום רכישת הביטוח ועד 12 שעות לפני מועד היציאה של הטיסה שלך או עד מועד ביטול הטיסה ביוזמת המבוטח או עד מועד ביטול הפוליסה במידה והמבוטח מבטל את הפוליסה במהלך תקופת הביטוח.

 

שאלות נפוצות

מתי ניתן לרכוש ביטוח ביטול הטיסה?

ניתן לרכוש ביטוח ביטול טיסה עד 7 ימים ממועד רכישת כרטיס הטיסה / חבילת הנופש ובתנאי שטווח הזמן עד הנסיעה גדול מ- 15 יום.

האם ניתן לבטח מספר שירותים נלווים לטיסה כגון מלון, רכב, כרטיסים להופעות ועוד?

בזמן רכישת הביטוח, ניתן להוסיף סכום כספי נוסף הנדרש לביטוח והמיועד לכיסוי של שירותים נוספים שהוזמנו או צפויים להיות מוזמנים ע’‘י המבוטח.

האם ניתן להוסיף שירותים נוספים לאחר רכישת הביטוח?

המוטיב המרכזי להפעלת הביטוח הוא ביטול הטיסה. במידה ובטלת את הטיסה, ניתן לקבל החזר כספי עבור כל השירותים הנלוים. במידה ולא בטלת את הטיסה, לא ניתן לבטל רק את השירותים הנלווים ולקבל החזר עבורם.

האם ניתן לבטח משפחה שלמה או קבוצת חברים?

כן. ניתן לבטח בפוליסה עד 12 אנשים.

האם ניתן לבטח שתי טיסות שונות היוצאות באותם התאריכים?

לא ניתן לרכוש שני ביטוחים שונים עבור שתי טיסות מקבילות לאותם התאריכים.

האם יש סכום מקסימום שניתן לבטח?

הסכום המקסימאלי הניתן לביטוח בפוליסת ביטוח ביטול טיסה הינו 20,000 דולר.

האם ניתן לבטח טיסה ו/או שירותים נוספים שנרכשו על בסיס שובר זיכוי כספי / שובר מתנה?

לא ניתן לבטח טיסה ו/או שירותים נוספים שנרכשו על בסיס שובר זיכוי / שובר מתנה / זיכוי כספי שקיים לנוסע אצל סוכן הנסיעות כנגד התחייבות קודמת.

כיצד ניתן לדעת אם סוג ההחזר שלי נחשב ‘‘חלקי’‘, ‘‘לא ידוע’‘ או ‘‘ללא החזר’‘

אם יש בכרטיס הטיסה דמי ביטול או קנס של עד 50% ממחירו בעת ביטולו מול חברת התעופה, אזי מדובר בדמי ביטול חלקיים.
אם בעת ביטול הכרטיס מול חברת התעופה, לא מתקבל כל החזר למעט מיסים, אזי הכרטיס הוא ללא החזר.
אם דמי הביטול או הקנס גבוהים מ 50% ממחיר הכרטיס ו/או לא ידוע בדיוק כמה, אזי דמי הביטול אינם ידועים (לרב מדובר על כרטיס הכולל בתוכו כרטיסי המשך)
סעיף זה מתייחס לכרטיס טיסה בלבד ולא לחבילות.

מה קורה אם ביטחתי סכום גבוה מכרטיס הטיסה או השירותים הנלווים?

במקרה של תביעה, סכום ההחזר ללקוח נקבע על 80% מהעלות ללקוח בפועל (לאחר הביטול) של השירותים שבוטחו במסגרת הפוליסה שלו ועד 80% מסכום הביטוח כפי שבוטח בפוליסה.
דוגמא א' - אם המבטח ביטוח כרטיס טיסה בסכום 700$ ולאחר ביטול הכרטיס, הוא קיבל החזר מחברת התעופה בשווי 200$, אזי במקרה זה הוא יקבל מהביטוח החזר של 400$ השווים ל-80% מ-500$ (העלות בפועל לאחר הביטול).
דוגמא ב' - אם המבטח ביטוח כרטיס טיסה בסכום 700$ ולאחר ביטול הכרטיס, הוא חויב ע’‘י סוכן התיירות על עוד 100$, אזי במקרה זה הוא יקבל מהביטוח ההחזר של 560$ השווים ל-80% מ-700$ (הסכום המבוטח).

מהן הסיבות שבגינן ניתן לבטל נסיעה ולקבל החזר כספי?

בביטוח ביטול טיסה ניתן לבטל טיסה או חבילת נופש מכל סיבה שהיא ביוזמת המבוטח ולקבל החזר הוצאות עפ’‘י פוליסת הביטוח. אנחנו מקבלים כל סיבה שבגינה נאלצת לבטל את הנסיעה אפילו אם פשוט לא בא לך לנסוע. גמישות זו, מאפשרת למבוטח לתכנן ולהזמין את החופשה בביטחון מלא ושקט נפשי לכל מצב שיקרה בעתיד.
*שימו לב, במידה והביטול אינו ביוזמת הלקוח אלא ביוזמת חברת התעופה או ספק התיירות, מקרים אלו אינם מכוסים.

מתי ניתן לבטל את הטיסה ולהגיש תביעה?

ניתן לבטל את הטיסה או חבילת הנופש מרגע רכישת הביטוח ועד 12 שעות לפני מועד יציאת הטיסה לחו’‘ל.

האם אני זכאי להחזר כספי כאשר חברת התעופה מבטלת טיסה מכל סיבה שהיא?

הביטוח תקף לגבי כל סיבת ביטול שהינה ביוזמת המבוטח בלבד ואינו תקף במצב בו יוזמת הביטול הינה מחברת התעופה או ספק התיירות. במקרים בהם חברת תעופה מבטלת את הטיסה או ספק תיירות מבטל את ההזמנה, אנו מאמינים שגורמים אלו צריכים לקחת את האחריות המלאה להחזר הכספי ללקוח.

מהי ההשתתפות העצמית בזמן הפעלת הביטוח?

במסגרת פוליסת ביטוח ביטול טיסה , המבוטח מקבל החזר של 80% מההוצאות בפועל (לאחר הביטול) של השירותים שבוטחו בפוליסה. כלומר, ההשתתפות העצמית עומדת על 20% מסכום ההחזר ללקוח.