אודות נאזרין טורס

אודות נאזרין טורס

 

נאזרין טורס | סיפור המותג:

הסיפור שלנו מתחיל בשנת 1974, אז הוקמה נאזרין טורס - אחת החברות המובילות בענף הנסיעות והתיירות בישראל כחברה נוספת של קבוצת עפיפי, שהיא שם נרדף להיסטוריה ומסורת. 

אלו היו זמנים אחרים לגמרי; נסיעה לחו''ל הייתה אירוע של פעם בחיים, מזוודה הייתה סוג של רכוש משותף בשכונה ואנשים אשכרה היו באים לקבל את פניו של חבר או שכן שחזר מחו''ל: ''ספר לנו איך היה?!'' היו מבקשים יפה, וסיפורים ששמעו מפיו על מקומות, אנשים וטעמים היו כרטיס הטיסה שלהם לעולמות לא מוכרים. המון מים זרמו בנהר התיירות מאז, אך דבר אחד בסיסי, אמיתי ואנושי לא השתנה ולא ישתנה, הסיפורים והחוויות שאנו צוברים. אין כמו טיול מוצלח כדי לייצר סיפור שילווה אותנו כל החיים אותו נוכל לספר ולשתף עם החברים, הילדים. הנכדים וכו'. כאן נאזרין טורס נכנסת לתמונה, או יותר נכון לאלבום הטיול שלנו.

 

בכל מקום ובכל זמן - Anytime, Anywhere

אנו בנאזרין טורס, מעמידים לרשותכם יותר מ-45 שנות ניסיון, מקצועיות, מומחיות ומצוינות, על מנת להיות גורם משמעותי בסיפור הטיול שלכם: בהגדרה אנחנו סוכנות נסיעות ותיקה, אבל בפועל אנחנו מאמינים שמהות העבודה שלנו להיות כמארח. אנחנו נהיה המארחים שלכם בכל יעד שתבחרו, ובכל נקודת זמן במהלך הטיול. אנחנו נדאג להראות לכם את המקומות הכי שווים, לקחת אתכם למסעדות הכי טעימות, ולגרום לכם להרגיש כמו מלכים.

 

איך אנחנו עושים זאת?

- הכנסת אורחים ויחס של כבוד זה ערך שנטוע עמוק כחלק מה DNA של חברת נאזרין טורס ושל משפחת עפיפי. זוהי תכונת אופי עוד לפני שהיא אסטרטגיה עסקית.

- אנחנו חיים ונושמים את עולם התיירות ומתמחים במתן שירותים לחברה הערבית וביעדים מובילים באגן הים התיכון. 

- אנחנו מאמינים שהמציאות צריכה לעלות על הדמיון! ההתמחות שלנו היא לבנות לך את חופשת החלומות – בהתאמה אישית לסיפור המיוחד לכל אחד.

במלים אחרות, בשבילנו את/ה אורח/ת, לא עוד תייר/ת.

 

זהו הסיפור שלנו. סיפור שבעצם נכתב, וממשיך להיכתב, על ידיכם, לקוחותינו, שותפינו למסע. 

אתם מספרי הסיפור שלנו.

 

נאזרין טורס בע"מ - ח.פ 510682974 - סניף ראשי - רח' פאולוס השישי, ת.ד 86, נצרת 1610002

טל: 04-6560077 פקס: 6565198- 04 מייל: info@nazarene-tours.com