מלונות ובתי מלון בארץ

חיפוש מלונות בארץ
תאריך יציאה
תאריך יציאה - תאריך חזרה
תאריך חזרה

מלונות בארץ

התחדשנו במנוע חיפוש חדש ומשוכלל שמחובר למאות בתי מלון בארץ. מחירי המלונות וזמינות החדרים מתעדכנים כל הזמן ומאפשרים לנו לתת לכם את המחירים המשתלמים ביותר.

 

בארץ ישנם המון יעדים מומלצים לביקור ולנופש,אבל לא רק בשביל היעדים המרהיבים - יש סיבות רבות לבחור לטייל ולחופש במדינה הזו.

 

אחת הסיבות המרכזיות היא הגיאוגרפיה הייחודית של הארץ. המדינה ממוקמת בין שלוש היבשות הגדולות: אסיה, אירופה ואפריקה. השפעות אלו ניכרות בכל פיזיקה, גיאולוגיה וצמח.

 

המשמעות המעשית היא שבזמן נסיעה קצר, אפשר לעבור בין אזורים גיאוגרפיים שונים בלעדי צורך בטיסה. במרכז הארץ, בחורף, תוכלו ליהנות מהפלאים של אילת ומטמפרטורות מרעננות.

 

בקיץ, תוכלו לבחור בין להיות מערבה לאזורים ההרריים והרבים בצפון. ולא רק זה - בכל תקופה בשנה תוכלו לטייל בקלות לאזור ים המלח, למעט חודשי הקיץ החמים מאוד.

 

אבל יש עוד דבר שמפהיב בארץ. במשך זמן קצר, אפשר להגיע לנופים שונים במיוחד, במקומות יפים שבהם אפשר להתמסר לאוויר הנפלא. זה פשוט מתרחש, עליכם רק לבחור את היעד שמתאים לכם.

 

שעות קבלה ועזיבה של חדרים

לרוב שעת כניסה לחדרים במלונות הארץ היא החל מהשעה 15:00.והעזיבה עד שעה 12:00 בצהריים. 

שימו לב בחורף בהתאם לתפוסת במלון לפעמים המלון יאפשר גמישות בשעות הקבלה והעזיבה. נשמח לעזור לכם בכך כמובן.

הזמנת מלון בליל שישי בלבד

ברוב המלונות הזמנת ליל שישי מתאפשרת רק כמה ימים לפני וזאת בהתאם לתפוסת המלון

שימו לב שלרוב לילה בודד בשישי יעלה יותר יקר בחלק מהמלונות.

האם ניתן לשלם בתשלומים?
בוודאי.

האם ההזמנות מאושרות או שדרוש לקבל אישור?
רוב המחירים שהמוצגים הם עבור מלונות באישור מיידי אך במקרים מסוימים למשל במבצעים מיוחדים או במלונות שלא מחוברים אלינו בממשק ישיר ההזמנה לא תהיה באישור מיידי ותופיע בסטטוס ''דרוש אישור''.

 

האם ניתן לשלם במלון?

לא. התשלום חייב להתבצע מראש באתר או בטלפון דרך נציג שישמח לעזור לכם.